6 ay önce admin tarafından yazıldı, 1.186 defa okundu kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Akp Yerel Seçim Miting Takvimi 2014

2014 AKP Yerel Seçim Takvimi (Ak Parti Yerel Seçim Miting Takvimi 2014),2014 ak parti yerel seçim takvimi,2014 akp yerel seçim miting tarihleri ne zaman

ANKARA – İZMİR – AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , “Milli İradeye Saygı” mitinglerine, bu hafta da devam edecek.
aKP MİTİNG TAKVİMİ 2014

AK Parti, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurmasının ardından, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için başlatılan aday belirleme çalışmalarını da önemli ölçüde tamamladı.

SEÇİM KAMPANYASI ANKARADAN BAŞLIYOR

İl başkanlıklarının gönderdiği listeler üzerinden çalışmalarını sürdüren ve önümüzdeki günlerde il genel meclisi ve belediye meclis üye adaylarını açıklaması beklenen AK Parti, seçim kampanyasının açılışını Ankara Arena’da düzenlenecek programla yapacak.

AK PARTİ 2014 YEREL SEÇİM BAŞBAKAN SEÇİM TURUNU HANGİ İLDE BAŞLATIYOR

Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan, belediye başkanı aday adaylarının katılımıyla düzenlenecek programda, seçim beyannamesini açıklayacak.

Erdoğan, AK Parti’nin seçim mitinglerini 22 Şubat Cumartesi Sivas’ta başlatacak, Erdoğan aynı gün Yozgat’ta bir miting düzenleyecek. 23 Şubat Pazar günü ise Erdoğan, Afyonkarahisar ve Kütahya’da vatandaşlara seslenecek.

kaynak : habergazete.com

Yazar : admin
Benzer Yazılar
MHP Yeni Seçim Şarkısı 2014 Sözleri Grup Orhun Geçit Yok
MHP 2014 Yeni seçim şarkısı sözleri , Geçit Yok Grup Orhun, MHP 2014 seçim şarkısı,, MHP 2014 seçim şarkısı videosu sözleri, MHP 2014 Yeni seçim şarkısı,  MHP 2014 seçim şarkısı dinle, MHP 2014 seçim şarkısı video izle KAYNAK : www.youtube.com...
25 Şubat 2014 İzmir Yolsuzluk Protestosu
25  şubat 2015 Başbakanın ses kayıtlarının ortaya çıkmasın dan sonra tüm ülkenin 17 ilinde bir çok vatandaş yolsuzluklar ile ilgili protesto gösterilerinde bulundu fakat polis müdahalesi ile karşılaştılar . Haberin devamı kaynak : bbc türlçe izle...
Yorumlar